03.12.2018  голова районної державної адміністрації Олександр Жданов провів апаратну нараду за участю  заступника голови адміністрації О.Ільницького,  голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

Голова адміністрації Олександр Володимирович надав інформацію,  яка  обговорювалась на засіданні Ради регіонального розвитку в м.Київ 30.11.2018 року.

На апаратній  нараді  було презентовано стратегію  регіонального розвитку Поліського району, обговорено найбільш проблемні питання, які потребують першочергового вирішення.

На порядку денному розглядали питання  про забезпечення реалізації на території району Закону «Про соціальний захист інвалідів», доповідала Кульчицька Марія Іванівна — начальник управління соціального захисту населення.  Марія Іванівна надала інформацію про облік та забезпечення інвалідів автомобілями. Відповідно до постанови КМУ від 19.07.2016р. №999(зі змінами) «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» на обліку в управлінні перебуває 30 осіб. 23 особи мають право на забезпечення автомобілем у порядку загальної черги, 7 осіб мають першочергове право на забезпечення автомобілем. Також Марія Іванівна інформувала присутніх про облік та забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації. З метою задоволення існуючої потреби осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та іншим категоріям населення через Управління соціального захисту населення видано 54 направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації за рахунок коштів державного бюджету.

Про умови проживання та стан підготовки до зимового періоду сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, доповідала Циганенко Наталія Вікторівна — начальник служби у справах дітей та сім’ї. Наталія Вікторівна

інформувала присутніх про те, що на обліку служби у справах дітей перебуває 9

імей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких проживає 15 дітей. Наталія Вікторівна повідомила що постійно проводяться цільові рейди по виявленню бездоглядних дітей та влаштуванню їх у соціальні заклади для дітей з метою соціальної реабілітації, організації їх оздоровлення. За 2018 рік проведено 12 спільних рейдів щодо перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на території району. Було

складено 19 актів обстеження житлово-побутових умов проживання. За результатами рейдів виявлено та поставлено на облік 5 сімей, в яких виховується 10 дітей. Під час проведення рейдів з батьками проводяться профілактичні бесіди стосовно належного виховання дітей, створення відповідних санітарних умов проживання та здійснення нагляду за поведінкою та відвідуванням занять дітьми, недопущення вчинення насильства та порушення прав дітей, попередження бездоглядності та безпритульності, вчинення дітьми правопорушень. Також проводяться бесіди з дітьми щодо їх поведінки, відвідування навчальних занять, зовнішнього вигляду, ведення здорового способу життя.

Про хід впровадження медичної реформи в Поліському районі — доповідав Савенко Олег Васильович, головний лікар КНП ПРР «Поліська центральна районна лікарня», який надав інформацію про зміни, які відбудуться в охороні здоров’я  у 2019 році, та повідомив що станом на 03.12.2018 року  укладено 1800 декларацій.( загальна кількість на одного лікаря).

На нараді обговорили ряд питань.  Що стосуються життєзабезпечення району — водопостачання, надання субсидій  та інші.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації Олександром Ждановим було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: