До Міжнародного дня боротьби зі СНІДом  на території Поліського району пройшла соціальна акція «Червона стрічка». Всі учасники прикріпили червоні стрічки до свого одягу — символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста. Ця стрічка як символ розуміння проблеми СНІДу була задумана навесні 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Франку було призначено увійти до історії як «творцеві червоної стрічки». Треба відзначити, що до цього він жив з ВІЛ-інфекцією більше 20 років. Проект «Червона стрічка» був офіційно початий влітку 2000 року.

Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом ,  надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».

Акції передувала зустріч учнів 5-9 класів з начальником служби у справах дітей та сім’ї Поліської райдержадміністрації Наталією Циганенко, на якій школярі отримали інформацію про проблему СНІДу та шляхи передачі захворювання, толерантне відношення до людей з ВІЛ.

Також, в акції прийняли участь працівники управління державної казначейської служби в Поліському районі Київської області та прикордонного відділу «Млачівка».

         Одягнути червону стрічку – це тільки перший крок.  Наступний крок – своїми діями проявляти підтримку і толерантність до ВІЛ-інфікованих.

Читайте также: