Воїни легендарної 72ї бригади Чорних Запорожців повернулися з фронту додому. На вокзалі їх зустрічали близькі, а разом з ними — і президент. Глава держави провів фронтовиків в нові гуртожитки, пообідав разом з солдатами і провідав поранених бійців у госпиталі. Подробиці — в сюжеті.

 

На вокзалі Білої Церкви — близькі та рідні фронтовиків. Легендарна 72га бригада імені Чорних Запорожців повертається з передової, де понад півроку стримувала російського агресора.

 

Воїнів разом з рідними зустрічає і Президент. Місяць тому він відвідував їх на фронті. Сьогодні — радіє поверненню на мирну землю, обіймає і дякує за службу.

https://www.youtube.com/watch?v=W9Jz_-eCyuo&feature=youtu.be

00:25 Ви є достойними нащадками поколінь оборонців української землі. Я дякую всьому особовому складу 72ї механізованої бригади імені Чорних Запорожців за стійкість, за мужність, за героїзм. 00:46

 

В Білій церкві теж з’явилися оновлені гуртожитки для військових. Воїни заселилися в них нещодавно. Тепер же — приєдналися і ті, хто щойно прибув з фронту. Після окопів нове комфортне житло — видається мало не казкою. Хлопці роздивляються свій новий службовий дім, пригощають Президента чаєм, сміються і обговорюють останні новини.

 

У 2014му воїни 72ї самовіддано захищали Маріуполь та Волноваху, брали участь у обороні Донецького аеропорту. Здійснили складний 240-кілометровий рейд вздовж україно-російського кордону, де близько двох місяців тримали оборону зайнятих рубежів. У лютому 2015 го героїчно відбивали танкові атаки ворога поблизу Богданівки. 116 воїнів бригади загинули в боях за Україну. Ще понад сімсот — отримали поранення та травми різного ступеню важкості.

 

У військовому госпіталі — поранені воїни 72ї. Їх привезли сюди після обстрілів 16 січня. Дехто вже майже оговтався від травм, і Верховного Головнокомандувача зустрічає, виструнчившись. Дехто — через біль усміхається. Але всі як один — готові з лікарні повернутися на службу.

 

02:20 Хто збирається повернутися до 72ї? — Всі! — Всі? Молодці. Оце справжні воїни

 

Президент вручає медалі і збирає побажання від поранених воїнів. В свою чергу обіцяє — докладе всіх зусиль, аби зберегти армію сильною і боєздатною і подбати про кожного бійця, що своїм тілом закриває Україну.

04:05 Я як Президент і як Верховний Головнокомандувач пишаюся тим, яка в українського народу армія, який патріотичний дух, яка тверда мотивація і хотів подякувати кожному з вас за зразкове виконання бойових завдань

Читайте также: