5 лютого

День безпечного інтернету

День безпечного інтернету  відзначається у вівторок другого тижня лютого. Цей день має на меті досягнення об’єднання  зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

Відповідно до листа департаменту про проведення заходів до Дня безпечного Інтернету в нашій школі відбулися певні заходи.

Для учнів 7 — 8 класів була проведена інформаційна бесіда «Неприємності в мережі Інтернет». Наголошувалося на позитивному та корисному використанні інформаційних технологій.

З учнями 9 класу соціальний педагог Шуляренко Ірина Вікторівна провела бесіду «#Stop_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету».

Учні старших класів підготували презентації та активно брали участь у дискусії та наводили свої приклади, захищаючи інших від своїх помилок.

В позаурочний час була проведена дискусія по темі: «Дитина онлайн: від загроз до можливостей»

Учні 11 класу провели годину спілкування з учнями 5 класу на тему: «Інтернет – користь чи прихована небезпека». Визначили позитивний і негативний вплив Інтернету на підлітків, а також пригадали пам’ятку про «Неприємності в мережі та як їх уникнути».

Учні старших класів з вчителем інформатики Ільницьким С.І. визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків.

Педагог – організатор

Романенко М.В.

Читайте также: