11.02.2019 року  голова районної державної адміністрації Олександр Жданов провів апаратну нараду за участю  заступників голови адміністрації О.Ільницького, Р.Толстікова,  керівника апарату Т.Кордун, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про організацію та проведення в районі профілактичних щеплень, доповідав  Савенко Олег Васильович, головний лікар КНП ПРР « Поліська центральна районна лікарня», який  інформував присутніх про організацію та проведення профілактичних щеплень в Поліському районі. Профілактичні щеплення в КНП ПРР «Поліська ЦРЛ» проводяться згідно річного плану. Імунобіологічні препарати постачаються централізовано за кошти державного бюджету. Поліська ЦРЛ забезпечена вакцинами для профілактики захворювань та туберкуліном в повному обсязі. На даний час усі профілактичні щеплення проводяться в кабінеті щеплень ЦРЛ, так як більшість ФАПів не опалюються та не мають холодильного обладнання для зберігання вакцини. Вакцини використовуються з плановим показником розливу, зберігаються в холодильниках, в яких підтримується температурний режим для забезпечення  «холодового ланцюга». Олег Васильович також акцентував увагу на тому. Що для забезпечення ефективної роботи лікувально – профілактичних закладів в період сезонного підйому гострих респіраторно-вірусних захворювань рекомендовано провести профілактичні щеплення проти грипу медичним працівникам та найбільш вразливим верствам населення, зокрема дітям та працівникам дитячого будинку.

Про стан надання адміністративних послуг населенню у відповідності до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» від 6 вересня 2012 року №5203-УІ – доповідала Ковальчук Юлія Володимирівна, начальник Центру надання адміністративних послуг-адміністратор, державний реєстратор. Юлія Володимирівна надала інформацію про те, що до переліку адміністративних послуг входить 57 послуг  з них: 24 -Поліської РДА, 6- територіальних органів ЦОВВ, 9 -Державної міграційної служби, 18- Держгеокадастру. Фактично надається 49 адмінпослуг.

За 2018 рік до Центру звернулися 1040 суб’єктів звернень, з них 674 по земельних питаннях і 285- з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно, 67- з питань державної реєстрації ФОП та юридичних осіб, видано  14 лісорубних квитків.

Актуальні питання стосовно надання адміністративних послуг розміщені на  офіційному веб-сайті Поліської РДА.

На нараді обговорили ряд  важливих питань, що стосуються життєзабезпечення району — водопостачання, виплати соціальних допомог , харчування дітей та температурний режим у навчальних закладах району та інші.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації Олександром Ждановим було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: