«Зима, яка змінила нас»

     У 2013-2014 роках в Україні відбулась безпрецедентна подія – народ повстав проти свавілля корумпованої влади.  Внаслідок злочинного насильства влади проти громадян мирний протест перетворився на революційний рух, який призвів до корінних політичних змін, і в першу чергу,  змін у свідомості українців.

       Майдан став епіцентром суттєвих перетворень, лабораторією якісно нових суспільних відносин. Не виключено, що наслідки цього вибуху гніву і гідності, який вивільнив колосальну енергію змін даватимуться взнаки не одне десятиліття.

   На базі ОНЗ Мар΄янівське НВО було проведено виховний захід до Дня пам’яті  Героїв Небесної Сотні. Мета заходу — вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, виховання патріотичної свідомості для того, щоб розвивати бажання стати гідними громадянами  України. Захід підготування кл. керівники 8-класу А.К.Ільницька, 9-го -М.В.Карачун, маючи завдання прищепити любов до  Батьківщини, зберегти і донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ ст.,  розвивати бажання стати гідними  громадянами України.

          Ведучі заходу С.Даниленко , В.Ігнатенко – учні 9кл, та С.Ткач , А.Пікалюк – учні 8кл, душевні вірші розповідали К.Неборачко, С.Мухоїд, М.Йовженко, М.Чопей, К.Пасічник, В.Барановська, В.Титюк, І.Корнієнко.

          Минуло 5 років від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Небесна сотня–це найсвятіший образ новітньої України. Ми у вічному боргу перед їх найсвітлішою пам’яттю.

      Але  герої не вмирають!

     Вони завжди будуть в наших серцях.

     Слава Україні! Героям слава!

     Слава Небесній Сотні!

Читайте также: