Президент призначив заступником голови РНБО бойового полковника Сергія Кривоноса. Він замінить на посаді фігуранта корупційного скандалу Олега Гладковського.

Кривонос відомий серед військових своєю принциповою позицією щодо корупції в армії. У 2014му полковник керував захистом військового аеродрому у Краматорську – тоді його підлеглі провели двадцять днів без води і електрики, харчуючись самими сухпайками, але аеродром відстояли, і жоден з майже двохсот бійців під його командуванням не загинув. До останнього часу Кривонос був заступником командувача ССО. Під час представлення новий заступник голови РНБО назвав розкрадачів армії щурами і висловив переконання, що вони будуть належним чином покарані.

Петро Порошенко, Президент України

Дуже важлива ваша характеристика – це є абсолютна нетерпимість до корупції. І це є моє президентське доручення. Нульова толерантність до корупції. І щоб ми рішучими діями робили все можливе для того, щоби захистити армію, захистити оборонний комплекс від будь-яких проявів нападів або недовіри.

Сергій Кривонос, заступник голови РНБО

00:17 Я приложу максимум зусиль, щоб унеможливити прояви корупції, мародерства в армії. І ті підлі щури, які намагаються або намагалися розкрасти армію, розкрасти нашу державу, я впевнений, вони будуть покарані

Читайте также: