Президент в день добровольця знову поїхав на передову. Підкреслив – з фронту доцільніше вітати тих, хто першим став на захист України і дав їй такий необхідний час, стримуючи агресора. Нині добробати вже інтегровані в склад Збройних сил – свою службу в армії продовжують понад сто сімдесят тисяч добровольців.

Тут біля трьох кілометрів, да, до позицій? – Десь так. – З фронта я думаю, що буде дуже корисно і доречно привітати всіх добровольців з сьогоднішнім днем, сказати, що ті, хто прагне боронити рідну землю, ми завжди зробимо все, щоби дати можливість реалізувати той досвід, який накопичений, патріотизм, і хочу подякувати за високу дисципліну, яку відмічають, за високий патріотизм, високу бойову виучку.

Зранку ж – Президент вітав добровольців у столиці. Глава держави відвідав батальйон Нацгвардії імені Героя України генерал-майора Кульчицього. Згадував, що саме в цей день п’ять років тому понад півтисячі бійців прибули на полігон в Нові Петрівці. І саме з цього розпочався добровольчий рух в Україні.

Петро Порошенко, Президент України

00:38 Ми ніколи не повторимо помилок минулого, адже саме послаблення армії створило ґрунт для агресії проти України. І ми, ми ніколи не забудемо подвигу добровольців. Бо немає міри глибині вдячності всього українського народу тим, хто першим пішов у бій і дав Україні найцінніше, що тоді потребувала Україна  — час. 1:09

Колишні добровольчі підрозділи тепер інтегровані і до лав Збройних Сил, і до Національної гвардії, і до інших силових підрозділів. Вони дуже добре підготовлені, вишколені, оснащені, підкреслив Президент. І пообіцяв – держава і надалі дбатиме про захист українського народу, підвищуватиме боєготовність і бойову міць всього силового блоку.

Читайте также: