Апаратна нарада у голови РДА

15 квітня  голова районної державної адміністрації Олександр Жданов провів апаратну нараду за участю  заступників голови адміністрації О.Ільницького, Р.Толстікова, голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

         На порядку денному розглядали питання про роботу відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, доповідала Петрищенко Альона Сергіївна- начальник відділу ведення Державного реєстру виборців. Альона Сергіївна надала інформацію про те, що основним завданням відділу ведення Реєстру виборців є ведення персоніфікованого обліку виборців та складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських селищних,міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів. Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців» поновлення бази даних здійснюється щомісячно до 5 числа на підставі відомостей, поданих від суб’єкта  подання, а саме : Іванківського районного сектору Управління Державної міграційної служби України  в Київській області, відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Іванківському та Поліському районах Головного територіального управління юстиції у Київській області, Іванківського районного суду Київської області, Поліської центральної районної лікарні, селищної та сільських рад,Поліського територіального центру соціального обслуговування, селищного та сільських органів реєстрації.

Відповідно до вимог Розпорядника реєстру з метою підвищення правової освіченості працівників Державного реєстру виборців та покращення їх практичних навичок постійно проводяться обов’язкові тестування працівників відділу ведення.

Про стан благоустрою в населених пунктах Поліського району, доповідала Сорока Світлана Олексіївна, начальник відділу з питань економічного розвитку та житлово-комунального господарства. Головою райдержадміністрації було видано розпорядження від 11.03.2019 №31-ОД «Про проведення у Поліському районі двомісячника благоустрою населених пунктів». Відповідно до розпорядження  був утворений районний штаб з питань організації та проведення в Поліському районі двомісячника благоустрою населених пунктів у складі 10 чоловік на чолі з керівником штабу, заступником голови адміністрації Толстіковим Романом Вікторовичем.

На нараді обговорили ряд  важливих питань, що стосуються життєзабезпечення району — водопостачання, виплати соціальних допомог, роботи

ЦНАПу,  роботи відділу ведення державного Реєстру виборців, фінансування району   та інші.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації Олександром Ждановим було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: