Пам’ятаємо. Перемагаємо.
74-річницю від дня Великої Перемоги у Другій світовій війні відмітили на районному заході у смт Красятичах представники районної влади, керівники установ і організацій, голови сільських рад, ветерани бойових дій 1941-1945 років, учасники АТО (ООС), військовослужбовці -прикордонники.
Історичний екскурс у минуле, як саме потерпав Поліський район від гітлерівських військ під час окупації із 23 серпня 1941 по 15 листопада 1943 років, розповіли ведучі заходу Руслана Велісейко і Володимир Казьміренко. Пісні про воєнні роки виконали учасники дитячого співочого ансамблю «Льоночок» під керівництвом Анатолія Петрищенка.
Із вітальними промовами до Дня примирення і Дня Перемоги виступили голова Поліської райдержадміністрації Олександр Володимирович Жданов, голова Поліської районної ради Андрій Миколайович Слепченко, голова Касятицької селищної ради Тетяна Іванівна Недашківська. 
Поминальну службу відправив ієрей Олександр Красятицької церкви Воздвиження Чесного животворящого Хреста Господнього, згадавши усіх загиблих на фронтах війни. У своїй промові священик закликав завжди робити добро в ім’я нашої держави України.
Вічний вогонь, хвилина мовчання, живі квіти біля Меморіалу слави…
Скільки б років не пройшло, ПАМ’ЯТАЄМО, і сьогодні, в такі важкі для нашої держави часи, намагаємося протистояти загарбницьким діям ворогів, аби не повторилося страхіття, яке принесли сім десятків років назад німецькі окупанти.
Захід підготовлено працівниками Поліського відділу культури спільно із Красятицьким НВО.
Наталія Лук’яненко.


Читайте также: