13.05.2019  голова районної державної адміністрації Олександр Жданов провів апаратну нараду за участю  заступника голови адміністрації О.Ільницького, голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

         На порядку денному розглядали питання про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень голови облдержадміністрації, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації за І квартал 2019 року, доповідала Кордун Тетяна Василівна – керівник апарату райдержадміністрації.

Про підвищення рівня професійної компетентності державними службовцями райдержадміністрації, доповідала Кузьменко Наталія Олесандрівна, начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації Олександром Ждановим було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: