Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року 16 травня 2019 року учні,  вчителі ОНЗ  Мар΄янівське НВО «І-ІІІ ступенів-дитячий садок» відзначили День вишиванки — свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

     Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

     Учасники заходу провели імпровізований флешмоб:  за 5 хвилин організувалися й вийшли на подвір’я школи — вони створили справжню “вишиванкову” хвилю. Флешмоб створив безліч емоцій, що наступного року, мабуть, нас чекає вже не хвиля,  а справжнє цунамі вишиванок за участю всіх учнів школи!

     Вітаємо усіх зі святом! Слава Україні!

Україно, одягни вишиванку,

Пригадай, як колись було.

Її гордо носило місто,

І пишалося кожне село.

Україно, носи вишиванку,

В будні і свята носи.

Бо ніде не знайдеш більше в світі

Неповторної диво краси.

Учителі  ОНЗ  Мар΄янівське НВО «І-ІІІ ступенів-дитячий садок

Читайте также: