27.05.2019 голова районної державної адміністрації Олександр Жданов провів апаратну нараду за участю  заступників голови адміністрації О.Ільницького, Р.Толстікова, голови районної ради А.Слепченка, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

         На порядку денному розглядали питання про підведення підсумків двомісячника по благоустрою населених пунктів району. Доповідала Сорока Світлана Олексіївна, начальник відділу з питань економічного розвитку та житлово-комунального господарства, яка надала інформацію про виконання запланованого комплексу робіт по благоустрою та озелененню населених пунктів, та повідомила що на даний час проводиться обкошування.

         Про стан розрахунків за енергоносії бюджетних установ та місцевих рад доповідала Толстікова Оксана Іванівна, виконуюча обов’язки начальника управління фінансів, яка інформувала присутніх про те, що станом на 01.05.2019 року кредиторська заборгованість за спожиті енергоносії бюджетними установами відсутня.

         На апаратній нараді також обговорили ряд важливих питань щодо життєзабезпечення жителів району а саме: водозабезпечення, соціальний захист, медицина.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації Олександром Ждановим було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: