03.06.2019 голова районної державної адміністрації Олександр Жданов провів апаратну нараду за участю  заступників голови адміністрації О.Ільницького, Р.Толстікова, голови районної ради А.Слепченка, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

         На порядку денному розглядали питання про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Поліського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року, доповідала Сорока Світлана Олексіївна, начальник відділу з питань економічного розвитку та житлово-комунального господарства, яка зачитала присутнім розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07 травня 2019 року №254 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Поліського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року». З метою своєчасного виконання заходів з підготовки  господарського комплексу і об’єктів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період розроблено Проект районного розпорядження відповідно до якого буде створено районний штаб з підготовки і сталого проходження опалювального сезону.

         Другим питанням було заслуховування звіту начальника управління соціального захисту населення щодо виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», доповідала Кульчицька Марія Іванівна- начальник управління соціального захисту населення. Марія Іванівна надала звіт про те, що за 5 місяців 2019 року управлінням отримано та розглянуто 1036 документів. У зверненнях громадян були порушені питання стосовно соціального захисту населення. Найбільш актуальною групою питань були питання надання, призначення і виплати соціальних допомог-210, щодо призначення субсидії -43, щодо соціального захисту інвалідів -27, з питань отримання та користування пільгами -93,з питань надання матеріальної допомоги -36, щодо соціального обслуговування -15, з питань пенсійного забезпечення -10, заяви на видачу довідок по соціальних допомога – 49, видача посвідчень ліквідаторам та потерпілим І категорії – 137, призначення компенсації сім’ям  з дітьми та забезпечення видатків на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 133.

                 Порушень щодо термінів розгляду звернень не було. Всі звернення що надходять до управління розглядаються в терміни передбачені законом.

               На апаратній нараді також обговорили ряд важливих питань щодо життєзабезпечення жителів району а саме: водозабезпечення, соціальний захист, медицина.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації Олександром Ждановим було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: