29.07.2019 року   виконуючий обов’язки   голови районної державної адміністрації Олександр Ільницький провів апаратну нараду за участю заступника голови Р.Толстікова,  голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

         На порядку денному розглядали питання про підсумки роботи Поліського  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у І півріччі 2019 року, доповідав Куделя Микола Андрійович – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Микола Андрійович інформував присутніх про те, що Поліський територіальний центр соціального обслуговування має два відділення це – надання соціальної допомоги вдома, — організація надання адресної натуральної та грошової допомоги. Відділення  соціальної допомоги вдома надає соціальні послуги громадянам похилого віку та громадянам з інвалідністю. За І півріччя 2019 року відділенням соціальної допомоги вдома виявлено 180 осіб  та надано соціальні послуги 172 особам, в т.ч. 19 підопічним надано платні соціальні послуги на суму 7,9тис.грн. Відділення соціальної допомоги вдома запроваджує у своїй роботі Державні стандарти. Отримувачі соціальної послуги догляду вдома отримують допомогу відповідно ступеню їх індивідуальних потреб. У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги виявлено 303 особи – надано допомогу 233 громадянам.

         Відповідно до плану роботи територіального центру за І півріччя з працівниками   територіального центру  було проведено 6 виробничих нарад за участю начальника УСЗН Поліської РДА Кульчицької М.І., на яких проводилися  підсумки роботи, знайомили працівників з новинами законодавства на виконання поставлених завдань. Територіальним центром також проводиться оцінка якості надання соціальних послуг громадянам, яких обслуговує тер центр.

         Про дотримання в районі фінансової дисципліни в частині взяття бюджетних зобов’язань і проведення платежів та недопущення виникнення простроченої кредиторської заборгованості, доповідала Науменко Наталія Олександрівна — начальник управління казначейської служби у Поліському районі. Реєстрація бюджетних зобов’язань здійснюється відповідно до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України. Цей Порядок розроблено з метою забезпечення здійснення контролю органами Державної казначейської служби України при взятті бюджетних зобов’язань розпорядниками і одержувачами коштів державного та місцевих бюджетів, які перебувають на казначейському обслуговуванні, удосконалення механізмів використання бюджетних коштів та управління бюджетними коштами. Відповідно до повноважень, наданих БКУ органи Казначейства у разі виявлення порушень бюджетного законодавства з боку розпорядників бюджетних коштів застосовують такі засоби впливу як попередження. Станом на 29 липня 2019 року попереджено 20 фактів порушень бюджетного законодавства допущених розпорядниками та одержувачами коштів державного та місцевих бюджетів на загальну суму 2664712,99грн. До основних причин складання попереджень  при реєстрації зобов’язань та фінансових зобов’язань належать: — надання бюджетних зобов’язань  та фінансових зобов’язань з порушенням визначених строків (7-денний термін), -порушення термінів реєстрації кошторисів. По завершенню апаратної наради  виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Олександром Ільницьким було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень .

Читайте также: