30.08.2019 року відбулося засідання постійної діючої комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії було розглянуто такі питання:

— Про стан перевірки протипожежного закладів освіти Поліського району, доповідав начальник Поліського РС ГУ ДСНС України в Київській обл. Овсієнко М.М.

— Про покращення стану проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, взаємодію з газетою «Новини Полісся» у висвітлені питань з надзвичайних ситуацій та пожежної безпеки, доповідав начальник Поліського РС ГУ ДСНС України в Київській обл. Овсієнко М.М.

— Про заходи щодо запобігання отруєнь грибами у 2019 році, доповідав начальник держпродспоживслужби Давиденко М.В.

— Про організацію підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів і сил цивільного захисту (ЦО) району, доповідав головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Морін В.А.

— Про захисні споруди цивільного захисту (ЦО) в Поліському районі, доповідав головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Морін В.А. та начальник Поліського РС ГУ ДСНС України в Київській обл. Овсієнко М.М.

—  Про підготовку та проведення командно-штабного навчання місцевої ланки територіальної підсистеми, єдиної державної системи цивільного захисту населення у Поліському районі в 2019 році, доповідав головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Морін В.А.

 

Читайте также: