Самовільне випалювання сухої трави часто призводить до виникнення величезної пожежі, яка завдає збитків не тільки сусідам, а й фермерським господарствам. 12 вересня 2019 року така небезпечна ситуація склалася й у селі Мар΄янівка, поблизу ОНЗ Мар΄янівське НВО. Пожежа займала все більшу територію. Вогонь перекинувся через дорогу до шкільного парку та приватних будинків біля дитячого садка. Старшокласники та вчителі швидко кинулися гасити вогонь, який миттєво спалахував то в одному, то в іншому місці. Дівчата та хлопці сміливо боролися з вогнем: одні підносили воду, інші – заливали вогонь, збивали полум΄я спец приладдям, яке є в школі.

Хочемо подякувати найактивнішим учасникам гасіння пожежі, завдяки яким були врятовані шкільні приміщення та два приватні будинки, зокрема це: Кондруку Владиславу,Сиволапенку Олександру, Йовженку Мирославу, Музиченку Віталію, Мартиненку Павлу, Даниленку Кірілу, Дворецькому Олександру, Сурженку Віталію, Мухоїд Сніжані, Пікалюк Аделіні, Яковенко Богдані, Онуфрієнко Людмилі. Згуртованість та злагоджені дії дорослих та дітей запобігли поширенню пожежі.

Під час робочої лінійки, 16.09.2019, старшокласники отримали подяки та цінні подарунки від адміністрації ОНЗ та Поліського РС ГУ ДСНС України в Київській області за мужність, рішучі та сміливі дії проявленні у цій надзвичайній ситуації.

Ми горді тим, що виховали таких дітей.

Колектив ОНЗ 

 

Читайте также: