30 вересня 2019 року  виконуючий обов’язки   голови районної державної адміністрації Олександр Ільницький провів апаратну нараду за участю заступника голови Р.Толстікова, керівника апарату Т.Кордун, голови районної ради А.Слепченка, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

         На порядку денному розглядали питання про стан реалізації державної політики у сфері запобігання корупції у районній державній адміністрації, доповідав Берніков Олексій Вікторович — головний спеціаліст з питань запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами. Олексій Вікторович інформував присутніх про те, що протягом 9 місяців 2019 року районною державною адміністрацією у межах компетенції вживалися заходи, спрямовані на безумовне та чітке виконання норм та вимог законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про запобігання корупції».

Головою районної державної адміністрації було затверджено план заходів щодо запобігання корупції на 2019 рік відповідно якого проводиться роз’яснювальна робота серед державних службовців районної державної адміністрації з питань дотриманні положень Закону України “Про запобігання корупції”.

За станом на 31 березня 2019 року всі державні службовці  районної державної адміністрації  подали щорічні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування за 2018 рік, які опубліковані на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

         Протягом 9 місяців 2019 року декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями в день звільнення, подали – 1 особа.

         Відповідно до статей 56-58 Закону України “Про запобігання корупції”

та порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища та посад з підвищеним корупційним ризиком, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 171, проводилась спеціальні перевірка стосовно переможця конкурсу на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей та сім’ї.

         На веб-сторінці Поліської районної державної адміністрації функціонує рубрика “Запобігання  та виявлення корупції”, де розміщено Закон України “Про запобігання корупції”, Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, Методичні рекомендації запобігання  та протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування, Роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій.

На особливому контролі перебуває робота із зверненнями та скаргами громадян, насамперед щодо фактів, які мають ознаки порушень антикорупційного законодавства. Протягом 9 місяців 2019 року таких звернень не надходило. 

         Стан дотримання антикорупційного законодавства в районній державній адміністрації та її структурних підрозділах, реалізація заходів, спрямованих на попередження негативних явищ, пов’язаних  з проявами  корупції знаходяться на постійному контролі у керівництва районної державної адміністрації.

Під час апаратної наради обговорили ряд питань щодо життєзабезпечення населення району, а саме стан готовності установ, організацій до початку опалювального сезону, водо забезпечення та інші.

По завершенню апаратної наради  виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Олександром Ільницьким було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

 

Читайте также: