Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами — День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.
     4 жовтня у Володарській  школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічали діти учнівського самоврядування та вітали власноруч виготовленими листівками.  По дорозі до вчительської вчителі мали змогу ознайомитися із святковими стінгазетами, які підготували учні школи.

      Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом, який для них підготувала рада учнівського самоврядування.
     Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

         Педагог-організатор

         Яцюк К.М.

 

Читайте также: