Апаратна нарада

                07.10.2019 року   виконуючий обов’язки   голови районної державної адміністрації Олександр Ільницький провів апаратну нараду за участю заступника голови Р.Толстікова, керівника апарату Т.Кордун, голови районної ради А.Слепченка, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

         На порядку денному розглядали питання про стан призначення населенню житлових субсидій та надання різних видів державної соціальної допомоги населенню району, доповідала Кульчицька Марія Іванівна — начальник управління соціального захисту населення. Марія Іванівна інформувала присутніх про те, що в управлінні станом на 04.10.2019 року на обліку перебуває 395 одержувачів допомог. Призначення та виплата допомог здійснюється відповідно до законів України. Прийом документів та призначення допомог і компенсацій здійснюється відділом з призначення всіх видів соціальної допомоги. Призначення та виплата соціальних допомог  проводиться постійно.

         Одним із видів соціальних допомог є житлові субсидії — програма адресної соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення. Станом на 04.10.2019 року в управлінні соціального захисту населення зареєстровано 51 заява на призначення житлових субсидій (нові звернення) у вересні 2019 року субсидіянтів по району обліковувалося 654 справи ( з літнього періоду, в тому числі нульові – автоматичний перерахунок від 01.05.2019). З початку 2019 року субсидію отримували 973 сім’ї . Заборгованість станом на 01.10.2019 р. відсутня. З лютого місяця 2019 року  громадяни отримували монетизовану субсидію.

         Про стан готовності об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період- доповідав Толстіков Роман Вікторович, заступник голови адміністрації, співдоповідала Сорока Світлана Олексіївна, начальник відділу з питань економічного розвитку та житлово-комунального господарства.

 На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07 травня 2019 року №254 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів  соціально-культурного призначення Київської області до роботи в  осмінньо-зимовий період 2019/2020 років». Поліською районною державною адміністрацією розроблено розпорядження голови Поліської РДА №60-ОД  від 06.06.2019 р. «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Поліського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019\2020 року».

На території Поліського району 15 котелень, технічний стан котелень готовий до роботи в осінньо-зимовий період, але відсутні лічильники з модульною передачею даних, в зв’язку з відсутністю коштів. До роботи підготовлено 5 дошкільних навчальних закладів, 9 закладів освіти та 1 лікарню.

Під час апаратної наради обговорили ряд питань щодо життєзабезпечення населення району.

По завершенню апаратної наради  виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Олександром Ільницьким було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

    

Читайте также: