25.11.2019 року  виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олександр Ільницький провів апаратну нараду за участю  заступника голови адміністрації Р.Толстікова, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

          На порядку денному розглядали питання  про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв), доповідав Гринішин Олег Миколайович- начальник відділу агропромислового розвитку та природних ресурсів, який надав інформацію про те, що станом на 25.11.2019 року заборгованість по виплаті орендної плати за землю власникам земельних паїв за 2019 рік відсутня по всіх агропідприємствах крім ТОВ «Агросістем»- заборгованість за 3 місяці становить 136 191 грн.  а саме: по Володарській сільській раді та по Вовчківській сільській раді.

          Про готовність служб району до роботи в умовах надзвичайних ситуацій зимового періоду 2019-2020 років,  доповідав Овсієнко Микола Михайлович – начальник РС ГУ ДСНС України у Київській області, співдоповідав- Морін Василь Андрійович, головний спеціаліст відділу цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Василь Андрійович інформував присутніх про План спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та  організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям в Поліському районі в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Також утворений районний оперативний штаб з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери району в осінньо-зимовий період  2019-2020 років, затверджений рішенням постійної комісії РДА з питань ТЕБ та НС. Поліським РС ГУ ДСНС України у Київській області здійснено комплекс протипожежних та організаційних заходів направлених на попередження загибелі людей на пожежах, стабілізації стану з пожежами на об’єктах різних форм власності в населених пунктах Поліського району.

По завершенню апаратної наради виконуючим обов’язки  голови адміністрації Олександром Ільницький було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: