Щороку у Радинському НВО сумлінно готуються до Новорічних свят.

Новий рік — період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік — це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

24 грудня відбулися  новорічні ранки. Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.

Розпочали з ЗДО «Струмочок». До них завітали новорічні гості. Малеча відчувала неймовірну святкову атмосферу, малята перетворилися на героїв відомих казок та мультфільмів. Багато веселих новорічних пісень, танців, ігор створювали  незабутню святкову атмосферу. Дітки-актори були центром уваги і сяяли  усмішками від гучних аплодисментів батьків та гостей. Усі діти з нетерпінням чекали, коли нарешті Дід Мороз разом зі Снігуронькою почнуть із мішка діставати солодкі подарунки.

Святкові заходи для учнів 1- 6 класів традиційно відбулися біля святково прикрашеної ялинки. Діти співали пісень, танцювали, грали в ігри та весело і гамірливо провели час. Учні показали свої вміння співати, танцювати та декламувати вірші. Отримали чудові подарунки від довгоочікуваних Діда Мороза та Снігурки.

Учні 7-11 класів також святкували весело. Святкові постановки, вікторини,  розважальні програми — не весь перелік новорічних забав, які вони готували разом зі своїми класними керівниками.

Старшокласники порадували нас своєї безпосередністю та сучасністю виступів.

Закінчилось свято позитивним настроєм, адже у цей день навіть дорослі повірили у чудеса. 

Педагог – організатор

Марина Романенко

 

Читайте также: