13.01.2020року   виконуючий обов’язки   голови районної державної адміністрації Олександр Ільницький провів апаратну нараду за участю заступника голови Р.Толстікова,  керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

         На порядку денному розглядали питання про організацію підготовки та проведення заходів з нагоди Дня Соборності та Свободи України, доповідав Царенок Віктор Миколайович – начальник відділу культури, молоді та спорту. По даному питанню підготовлено інформацію та ознайомлено з планом заходів з підготовки та проведення Дня Соборності та Свободи в Україні, який відзначається 22 січня.

         Про дотримання законодавства про працю на підприємствах, в організаціях та установах району доповідала Кульчицька Марія Іванівна  – начальник управління соціального захисту населення. Головною метою державної політики у сфері профілактики травматизму невиробничого характеру є забезпечення умов реалізації конституційного права кожного громадянина на охорону життя та здоров’я, підвищення рівня безпеки життєдіяльності населення, особливо дітей, як передумови сталого соціально-економічного розвитку країни.

Станом на 01.01.2020 року управлінням соціального захисту Поліської райдержадміністрації зареєстровано 27 колективних договорів, дією яких охоплено 813 працівників.

За 12 місяців 2019 року випадки травматизму виробничого характеру реєструвалися. Серед населення травми в більшості випадків виникають внаслідок суб’єктивних причин, які залежать від самих потерпілих.

 

По завершенню апаратної наради  виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Олександром Ільницьким було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

 

Читайте также: