На виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19 та вказівки ДСНС України від України від 11.12.2019 № 02-17767/261, з метою здійснення контролю за виконанням вимог Кодексу цивільного захисту України, інших законодавчих та нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на Київщині тривають позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей.

Зокрема, йдеться про – дитячі садочки, школи, професійно-технічні і вищі навчальні заклади, гуртожитки, установи охорони здоров’я та соціального захисту, державні об’єкти критичної і транспортної інфраструктури, у тому числі торгівельно-розважальні заклади, віднесених до СС-2 та СС-3 класів наслідків (відповідальності) будівель або споруд.

Так, наразі фахівцями Поліського районного сектору ГУ ДСНС у Київській  області перевіряються згадані вище об’єкти, яких на території району налічується 10, з них 8 – закладів освіти, 1 — заклад охорони здоров’я та 1- заклад соціального захисту.

Станом на 17.01.2020 року проведено 4 перевірки вищезазначених об’єктів, а саме: загальноосвітніх закладів (школи) – 2 (Вовчківське НВО, Луговице НВО) закладів охорони здоров’я – 1 (Поліська ЦРЛ) та  закладів соціального захисту – 1 (ЦСПРД відділення «Пролісок»). В ході позапланових перевірок було ретельно проінспектовано наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, наявність та стан евакуаційних виходів, стан утримання електрогосподарства, протипожежних джерел водопостачанням, наявність та працездатність систем протипожежного захисту. Також відповідно до плану перевірок рятувальники провели протипожежні інструктажі з персоналом закладів та установ, а також відпрацювали навики користування первинними засобами пожежогасіння та порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

            З переліком об’єктів, що підлягають перевірці можна ознайомитися на офіційному сайті Головного управління ДСНС України у Київській області

З результатами перевірок можна ознайомитись на Інспекційному порталі (https://inspections.gov.ua/).

 

All-focus
All-focus
All-focus
All-focus
All-focus

Читайте также: