Стан ринку праці Поліського району за  2019 рік.

         Станом на 01 січня 2019 року на обліку в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості перебувало 33 особи  із числа  жителів Поліського району, звернулось за  сприянням у працевлаштуванні протягом 2019 року 93 особи, всього на обліку перебувало 126 осіб. Серед осіб, які  шукали роботу, 53відсотки складали жінки,  29 відсотків  — молодь у  віці до 35 років.

          Протягом  січня — грудня  2019 року  за  сприяння служби зайнятості 34  особи  знайшли роботу. Пошук роботи для жителів району здійснюється як на підприємствах, в організаціях та установах Поліського та Іванківського районів, так і за їх межами: в Вишгородському, Бородянському районах та в місті Києві – з позмінним та вахтовим характером роботи, з наданням житла на період роботи та інше.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 21 особа  із числа безробітних — жителів Поліського  району, сім осіб проходили професійне навчання.

          Роботодавцями Поліського району в 2019 році заявлено 40 вакансій. Мали вакансії КНП ПРР «Поліська центральна районна лікарня», державне підприємство «Поліське лісове господарство», Красятицька селищна рада,  відділ освіти Поліської РДА, Поліський територіальний центр соціального обслуговування, ТОВ «Аріадна XXI», СТОВ «Нива», СТОВ «Володарське», ТОВ «ВГВ Груп» та приватні підприємці.

          Протягом  звітного періоду 2019 року послугами служби зайнятості скористались сім  учасників антитерористичної операції – жителів Поліського району, дві особи працевлаштовані службою зайнятості, три особи перебувають на обліку на даний час.

Представники центру зайнятості в 2019 році приймали участь в нарадах, засіданнях, які проводили Поліська райдержадміністрація та райрада з питань зайнятості населення, організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.

          Станом на 01 січня 2020 року на обліку в службі зайнятості перебуває 47 осіб, з них 41 безробітна особа отримує допомогу по безробіттю.

Читайте также: