03.02.2020 року виконуючий обов’язки   голови районної державної адміністрації Олександр Ільницький провів апаратну нараду за участю  голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату райдержадміністрації Т.Кордун, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

         На порядку денному розглядали питання про організацію колективно-договірного регулювання трудових відносин в Поліському районі, доповідала Кульчицька Марія Іванівна – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

У Поліському районі реєстрація колективних договорів здійснюється управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.

Станом на 01.01.2020 р. по району діяло укладених і зареєстрованих 27 колективних договорів, якими охоплено 813 штатних працівників. За період 2019 року переукладено колективні договори з Поліською районною радою та КНП ППР «Поліська ЦРЛ», внесли двічі зміни та доповнення до колективного договору Державне підприємство «Поліське лісове господарство».

Із загальної чисельності штатних працівників колективно-договірним регулюванням трудових відносин охоплено 93%.

Прикро, що відсутні колективні договори у ФОПів та ПП, які ведуть господарську діяльність на території району, в яких відповідно до даних ДФС обчислюється 62 особи. Також колективні договори відсутні і в юридичних підприємствах, які обліковують ще 185 осіб без укладення договір.

У листопаді 2018 року управлінням соціального захисту населення укладено колективний договір лише з комунальним підприємством «БІЗНЕС-ЦЕНТР «ПОЛІСЬКЕ» на 2018-2022 роки, трудовий колектив якого має 7 працівників.

За видами економічної діяльності частка працівників, охоплених колективно-договірним регулюванням трудових відносин становить: у промисловості – 14,2%, у освіті – 37,4%, охороні здоров’я та надання соціальної допомоги – 9,3%, державному управлінні – 6,9%, у сфері надання комунальних та індивідуальних послуг, діяльності у сфері культури та спорту – 4,8%, органах місцевого самоврядування – 10,2%.

З метою покращення в районі соціально-трудових відносин через колективно – договірне регулювання та підвищення рівня соціальних гарантій і трудових прав працюючих спеціалістів управління соціального захисту населення надають консультації щодо застосування норм і вимог чинного законодавства з питань праці.

Про стан розрахунку за оренду земельних та майнових часток (паїв) у 2019 році доповідав Гринішин Олег Миколайович – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування,архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля.

В сільгосппідприємствах, які орендують землю в Поліському районі, заборгованість по виплаті орендної плати орендодавцям відсутня, окрім ТОВ «Агросістем» де заборгованість за не витребувані паї відповідно договорів оренди з сільськими радами за 2019 рік становить 103 228 грн, а саме по Володарській сільській раді біля 25 тис.грн., по Вовчківській сільській раді 78 228 грн.

По завершенню апаратної наради  виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Олександром Ільницьким було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.           

 

Читайте также: