06 лютого фахівцями Поліського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області було здійснено позапланову перевірку Володарського навчально-виховного об’єднання загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

Рятувальники перевірили наявність  та стан утримання первинних засобів пожежогасіння,  відповідність  вимогам шляхів евакуації, стан електрогосподарства, забезпеченість об’єкту водопостачанням для цілей пожежогасіння, наявність та справність  систем протипожежного захисту, ведення відповідної документації.

 Також  в ході заходу з педагогічним колективом та персоналом закладу було проведено додаткові протипожежні інструктажі щодо дотримання протипожежного режиму  та порядку дій у разі виникнення пожежі. З учнями старших класів проведено практичні заняття щодо користування вогнегасниками.

Користуючись нагодою, рятувальники поспілкувалися з маленькими вихованцями дитячого садку, щодо основних правил безпеки життєдіяльності, які слід дотримуватися щоб уберегтися від біди..

Читайте также: