Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 – Березня, у Красятицькому будинку культури пройшли районні урочисті заходи. З вітальним словом до всіх жінок звернулися в.о.голови Поліської районної державної адміністрації О.Ільницький та голова районної ради А.Слепченко, які привітали їх з наступаючим святом весни, тепла, радості та кохання. 

Вітаючи зі святом присутніх, очільники районну акцентували увагу на тому, що жінки беруть активну участь у всіх сферах життя, вносять неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Завдяки старанням жінок створюються матеріальні блага, зберігаються духовні і сімейні традиції.

Особлива увага звернулася на духовні, моральні та громадські якості жінок, які представлені для нагородження почесним званням України «Мати -героїня» ,  в.о. голови райдержадміністрації  виконав приємну місію, вручивши заслужені нагороди та квіти матерям-героїням Н.Гуменюк та Т.Брик.

Під час урочистостей подяками від адміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм  та з нагоди Міжнародного жіночого дня були відзначені представниці від громад та трудових колективів району, які отримали подарунки від обласного депутата І.Ступака.

Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт за участі  представників закладів культури та освіти району.

 

Читайте также: