Фестиваль «Аристократична Україна» запрошує мешканців Київщини!

 Фестиваль «Аристократична Україна» запрошує мешканців Київщини!

З метою популяризації та відродження культурних традицій України на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль 30 липня 2016 року відбудеться ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.

Захід відбудеться за підтримки народного депутата України Ольги Богомолець, організатори фестивалю – ГО «Громадський інформаційний простір» та історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль.

«Аристократична Україна» – це унікальний шанс для кожного продемонструвати власні етнонадбання, які сприятимуть досягненням регіонів України, й популяризувати етнічний одяг у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. Сприяти пізнанню етнографічної та культурної спадщини України, взявши участь у фестивалі, мають можливість і всі охочі Київщини.

Взяти участь у фестивалі можна як на індивідуальній, так і колективній основі. Усі учасники мають надати до оргкомітету свої пропозиції та представити роботи до 20 липня 2016 року.

За результатами показу журі фестивалю визначить переможців у таких номінаціях:

— «Краща українська етно сукня»;

— «Краща етно сукня фестивалю»;

— «Краща вишиванка»;

— «Кращий аксесуар»;

— «Кращий віночок».

За детальною інформацією звертатися до контактної особи від організаційного комітету фестивалю – Руслана Велігодського за телефоном: 050 856 57 30;

e-mail:bogomolets7@gmail.com,

веб-сайт:
http://goo.gl/forms/GYayUzPgAcAaoZIK2.

 

Читайте также: