ДК_USAID_UKRAINE ДК_ІЕДДК_ФСЄ

В рамках розробки Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва на рівні територіальних громад/об’єднань територіальних громад для зменшення регуляторних бар’єрів та покращення бізнес середовища для МСП, який проводився в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Програма ЛІДЕРСТВО В ЕКОНОМІЧНОМУ ВРЯДУВАННІ (ЛЕВ)», що реалізується в Україні за кошти Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), відбудуться Круглі столи в Переяслав-Хмельницькому – 06 вересня 2016 року, в Красятичах – 13 вересня 2016 року, в Іванкові – 15 вересня 2016 року.

Метою проведення Круглих столів є вдосконалення Дорожньої карти МСП Переяслав-Хмельницького, Іванківського та Поліського районів Київської області.

На заходи запрошуються представники влади, бізнесу, сільські громадські активісти, представники ЗМІ, зокрема представників туристичної галузі. Дані заходи дадуть можливість уточнити та фіналізувати заходи Дорожньої карти у співпраці з усіма зацікавленими учасниками процесу, визначити потреби підприємців, які займаються сільським туризмом, розвинути ідею сільського зеленого туризму і закласти засади розвитку підприємницької діяльності, пов’язаної з туристичним напрямом.

Круглі столи проводяться Громадською жіночою організацією «Надія» відповідальна Тетяна Андросенко.

Читайте также: