aHR0cHM6Ly9waWNzLmVzcHV0bmlrLmNvbS51YS9yZXBvc2l0b3J5L2hvbWUvNjQ4OS9pbWFnZXMvbXNnLzc4MzYzOTIzL3Vhcm0tbG9nby0xLTAxLnBuZw

В світі армійського та тактичного спорядження набуває популярності новий спосіб розміщення системи кріплення PALS (MOLLE).

Ідея полягає в тому, щоб розміщувати підсумки не горизонтально, як це прийнято у широких загалах, а під кутом.

Друзі, а як ви вважаєте, розміщені таким чином підсумки дійсно зручніші і дають можливість більш швидкого доступу?!

aHR0cHM6Ly9waWNzLmVzcHV0bmlrLmNvbS51YS9yZXBvc2l0b3J5L2hvbWUvNjQ4OS9pbWFnZXMvbXNnLzc4MzYzOTU4L2ltZy0yMTgxLmpwZw

Як правильно обрати та використовувати plate carrier.

Переглянути на Youtube: youtu.be/fsNQJ9T9D4I
Обрати бронежилет: uarm.co/ua/catalog/all/1.html

Три роки тому, коли ми тільки запускали своє виробництво, нам доводилось щодня вчитись чомусь новому, опановувати нові, для нас, технології, способи обробки тканини, бронематеріалів.

З нуля ми вчились підготовувати, формувати, пресувати та запікати керамічні плити, працювати з НВМПЕ та арамідом, вчились конструювати складні армійські системи бронежилетів, додатковий захист до них, тощо.

Пройшло не так багато часу, а в нас так багато всього змінилось.
Нове виробництво, обладнання, спеціалісти, технології. Наші бронежилети та шоломи виглядають вже зовсім не так як раніше. Проте, коли натрапляєш на такі фото, вкотре приходить розуміння того, що з вашою підтримкою, ми створюємо правильні речі, які рятують життя наших захисників!

Дякуємо друзі, що ви повірили нам і продовжуєте підтримувати.
Ми спокійні, коли впевнені — Україна захищена!

Як обрати: youtu.be/Js8m-joP4VI
Обрати бронежилет: uarm.co/ua/catalog/all/1.html

aHR0cHM6Ly9waWNzLmVzcHV0bmlrLmNvbS51YS9yZXBvc2l0b3J5L2hvbWUvNjQ4OS9pbWFnZXMvbXNnLzc4MzYzOTU4LzE1OTk0NzA0LTEyMzA4MDY3MTM2NjI0MjctNzkyMDQxNDc1MDQyMDM2NzYxMy5qcGc

22 січня 1919 р. у Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об’єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну.

Ним стверджувалось об’єднання двох тодішніх держав, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу, яка відтоді ставала гарантом загальнонаціональних інтересів українців. Століттями розірваний український народ визволився з неволі і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

Отож вітаємо всі свідомих громадян України з цим, по справжньому величним днем, який назавжди закарбувався на сторінка історії становлення української нації.

Сьогодні, як і тоді, молоді хлопці та дівчата мусять боронити Батьківщину від агресора, і як не дивно, як і 98 років тому ворог залишається незмінним — Росія.
Користуючись нагодою хочемо вкотре подякувати мужнім українським воїнам за незламність духу та побажати швидшої перемоги та скорого повернення додому!

Слава Україні! Слава українським воїнам!

aHR0cHM6Ly9waWNzLmVzcHV0bmlrLmNvbS51YS9yZXBvc2l0b3J5L2hvbWUvNjQ4OS9pbWFnZXMvbXNnLzc4MzYzOTU4Lzc3MTkzLTEuanBn

Чи знаєте Ви, що чекає за рогом?!
Не ризикуйте, забронюйтесь!

Як обрати бронежилет: youtu.be/h1bfXk9jkio
Обрати бронежилет: uarm.co/ua/catalog/

Цього дня в 1991 році більшість кримчан на загальнокримському референдумі висловилися за відновлення Кримської автономії, що визначило статус Криму у складі України.
Так і сьогодні ми сподіваємось на те, що справжні корінні мешканці півострова зможуть сказати своє слово і Крим повернеться в рідні кордони.
А поки, проводимо переоснащення та вдосконалюємо навички ведення бою.
Крим буде українським! Слава Героям!
aHR0cHM6Ly9waWNzLmVzcHV0bmlrLmNvbS51YS9yZXBvc2l0b3J5L2hvbWUvNjQ4OS9pbWFnZXMvbXNnLzc4MzYzOTU4LzIyMTc1Mzc3LTA0OWMtNDQzNC05OGVlLTM5NjljNzQyYjM3My5qcGc
Ви — щасливий власник шолома FAST, і досі не маєте перехідника для активних навушників?
Тоді Вам до нас!
uarm.co
+38 (44) 22-33-911
uarm.in.ua@gmail.com

Читайте также: