16.02.2017 року відбулося засідання колегії Поліської райдержадміністрації.

На засіданні розглядались питання:

  1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Поліського району за 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік, доповідав заступник голови адміністрації Р.В.Толстіков.
  2.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Поліського району за 2016 рік, доповідала виконуюча обов’язки начальника управління фінансів Т.В.Пожарська.
  3. Про внесення змін до районного бюджету Поліського району на 2017 рік, доповідала виконуюча обов’язки начальника управління фінансів Т.В.Пожарська.
  4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Поліського району на 2017 рік, доповідав заступник голови адміністрації Р.В.Толстіков.
  5. Про проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Поліському районі на 2017-2020 роки, доповідав заступник голови адміністрації Р.В.Толстіков.
  6. Про проект Програми підтримки пучасників АТО та членів їх сімей на території Поліського равйону на 2017-2018 роки, доповідала начальник управління соціального захисту населення Кульчицька М.І.
  7. Про легалізацію зайнятості та заробітної плати з визначення відповідних заходів на 2017 рік, доповідала начальник управління пенсійного фонду України у Іванківському районі Л.О.Павленко.
  8. Про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території району, доповідав начальник Іванківського відділення Броварської місцевої прокуратури Ю.В.Ткаченко.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення, для подання на розгляд сесії районної ради.

колегія1колегія2колегія3

Похожее ...