Зустріч з працівниками Поліського територіального центу надання соціальних послуг

26 квітня 2017 року  проведено зустріч в трудовому колективі Поліському територіальному центрі надання соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) головним спеціалістом юрист-консультом Руденко Людмилою Петрівною.

Під час зустрічі проведено інформаційно- роз’яснювальну роботу, щодо змін в пенсійному законодавстві, про запровадження накопичувальної системи загальнодержавного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій ,про легалізацію зайнятості та заробітної плати. Найкращим способом контролю за своїми відрахуваннями із заробітної плати, за розміром своїх соціальних внесків — є реєстрація на веб-порталі ПФУ, яка дає можливість людині стежити за сплатою страхових внесків на її користь до фондів соціального страхування і, за необхідності, тиснути на роботодавця. Веб-портал постійно удосконалюється, щоб навіть не дуже досвідчений користувач міг легко розібратися в цьому ресурсі.

Людмила Петрівна розповідала присутнім, що розмір пенсії за віком залежить від величини страхового стажу і розміру заробітної плати, з якої сплачувалися страхові внески до Пенсійного фонду України. Розповідала про переваги отримання пенсій через банківські установи, надала на всі поставлені  питання обґрунтовані відповіді та роздала буклети з питань пенсійного забезпечення.

Новое изображение

Читайте также: