Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилююча для нас –

Велична пам’ять перемоги, — саме такими словами розпочався мітинг приурочений Дню пам’яті та примирення і 72-річниці перемоги над нацизмом  Другій світовій війні, що відбувся 9 травня цього року біля обеліску загиблим воїнам у селі Луговики.

Ведучі  урочистого мітингу Мартиненко Світлана та Буряк Інна проникними,  хвилюючими словами   доносили до присутніх  священні  слова пам’яті про героїв, що полягли на фронтах  світової війни та поваги і пошани до ветеранів, які здобували Перемогу в боротьбі з нацизмом.

До заходу залучився сільський голова Василь Васильович Білько з промовою до жителів села: «…Немає такого міста чи села, такого поля чи гаю, де б у жорстокій боротьбі не пролилася кров українських воїнів, де б не пролилися їхня могутність і відвага, адже кожен знав, що він захищає рідну землю, народ.

Якою дорогою ціною далася ця перемога! Скільки життів забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала вона! Нема жодної сім’ї в Україні, якої не торкалась війна своїм чорним крилом.

Як дорого коштує перемога! Але ми все витримали – і перемогли. Перемогли тому, що захищали Батьківщину. Перемогли тому, що відстоювали право на життя…»

Ірина Білько, В`ячеслав Привалов, Дарина Білько, Назарій Січкарук,  Даша Семененко, Ольга Постолюк читали вірші про війну. Лунали пісні у виконанні Оксани Царенок, Каріни Денисюк, Анни Прибищенко, Яни Кодинець.

Хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто загинув захищаючи свободу України.

В урочистій атмосфері відбулося покладання  квітів жителями села до обеліску загиблим воїнам.

лугов

Читайте также: