29.06.2017 року в Поліській районній державній адміністрації відбувалося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  під головуванням голови районної державної адміністрації А. Є. Анісімова.

На засіданні були присутні: начальник служби у справа дітей та сім’ї районної державної адміністрації Н. В. Циганенко, соціальний працівник відділення КОЦСПРД «Пролісок» О. М. Мишко, заступник голови райдержадміністрації О. І. Ільницький, в. о. начальника відділу освіти  Н. В. Красногорцева, заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП Головного управління НП в Київській області, голова районної ради А. М. Слепченко, головний лікар Поліської ЦРЛ.

На порядок денний засідання було винесено 5 питань з них: 1 – про стан виконання обов’язків опікуна (піклувальника) та сільської/селищної ради, як органу опіки та піклування на місцях, 1 – про повернення дітей у родину, 1 – про призначення опіки над неповнолітніми, 1 – про постановку на облік кандидатів на усиновлення, 1 – про позбавлення батьківських прав. Доповідала по даним питанням начальник служби райдержадміністрації Наталія Циганенко.

За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення.

Изображение 003 Изображение 008

Похожее ...