Наш район відвідав губернатор Київщини

Сьогодні у районі з робочим візитом вперше побував голова Київської обласної державної адміністрації О.Л.Горган. На кордоні з Іванівським районом, біля в»їзного знаку «Поліський район», його радо зустрічали новопризначений голова Поліської райдержадміністрації О.Г.Янковий, заступник голови РДА О.І. Ільницький, дівчата з короваєм та дарами поліських лісів.

Губернатор взяв участь у засіданні позачергової 15 сесії Поліської районної ради сьомого скликання. Передусім Олександр Любомирович представив нового голову Поліської РДА, наголосивши, що О.Г.Янковий досвідчений, мудрий, доволі впливовий чоловік, який має усі свої можливості  направити на покращення життя у районі. А ще очільник області наголосив, що стоїть конкретна мета  — повернути у район повноцінне життя, консолідуватися усім і виконавчій владі і районним депутатам, розробити спільне системне бачення розвитку, злитися в одну єдину команду. -А підтримка буде, запевнив  О.Л.Горган, і з боку народного депутата України Я.М.Москаленка, і з боку Київської ОДА, а також обласних  депутатів від нашого округу. Головне, скористатись усіма можливими резервами.

На сесії Поліської районної ради, яку вів голова Поліської районної ради А.М.Слепченко, був присутній 21 депутат з 22 обраних, і лише 13 зареєструвались для участі у засіданні, фракція «Наш край –Полісся»  взагалі не реєструвалась. Голова ОДА був присутній на розгляді одного питання порядку денного ( після чого ознайомився з територією району) про розгляд  депутатського звернення  щодо надання згоди на  входження закладів охорони здоров»я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, які розміщені на території Поліського району до Іванівського госпітального округу у разі його створення, з подання депутата Іванківської районної ради М.А.Козачини. Досить довго тривало обговорення цього питання. Різні пропозиції надходили від депутатів. Депутат Т.В.Прибора зауважила, що до проекту рішення з цього питання немає розрахунків та обґрунтувань. Депутат О.Д.Луценко озвучила про недоцільність створення госпітального округу у Бородянці через віддаленість та незручність туди добиратись. Депутат Р.В.Толстіков оприлюднив рекомендації профільної комісії, на якій попередньо розглядалось конкретне питання, про доцільність

створення госпітального округу в Іванківському районі. Олександр Любомирович вислухав усіх виступаючих та поінформував про ключові завдання та основні моменти медичної реформи. Користуючись нагодою до голови ОДА звернулись присутні на сесії з такими питаннями: створення об»єднаних територіальних громад, яка частку фінансування  отримає  Поліський район від будівництва ЦСВЯП,  подальше фінансування відділення соціально-психологічної реабілітації «Пролісок», про факти завезення сміття на територію району та недопущення чергового неприємного «траншу», перспективи соціально-економічного та культурного розвитку району.

Всі питання порядку денного сесії були  розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Изображение 005 Изображение 009 Изображение 014 Изображение 017Изображение 025 Изображение 022

Похожее ...