Апаратна нарада

 17.07.2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Янкового відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації,  голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про стан сплати податків та виконання бюджету району за доходами в розрізі територій за І півріччя 2017 року — доповідала Гордієнко І.М., головний державний ревізор, інспектор Поліського відділення Вишгородської ОДПІ, яка надала інформацію про чисельність юридичних  та фізичних осіб платників податку,  та  доповіла  про  те, що  до Зведеного бюджету Поліського району за І півріччя 2017 року мобілізовано 16620,6 тис.грн., що перевищує надходження минулого року.

Про стан пожежної безпеки на території району та заходи щодо попередження виникнення пожеж під час жнив доповідав                         Овсієнко М.М.,начальник  Поліського РС ГУ ДСНС України в Київській області, який  інформував присутніх про проведення заходів , які запропоновані власникам сільгосппідприємств району, а саме проведення інструктажів щодо дотримання правил пожежної безпеки працівникам, які будуть задіяні у збиранні урожаю зернових, приведення в належний протипожежний стан приміщення, склади, комори , для зберігання зернових та інші.

На апаратній нараді обговорили актуальні питання життєзабезпечення району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, освіти,  правопорядку. Було  заплановано ряд нарад з керівниками  сільськогосподарських підприємств, керівниками установ та організацій, керівниками структурних підрозділів РДА.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів і організацій району та визначено терміни виконання.

IMG_20170717_083020

IMG_20170717_083001

Похожее ...