Апаратна нарада

07.08.2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Янкового відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації О.Ільницького, керівника апарату райдержадміністрації Т.Кордун,  голови районної ради А.Слепченка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про підсумки роботи галузі охорони здоров’я Поліського району у І півріччі 2017 року, доповідав головний лікар Поліської центральної районної лікарні О.Савенко, який надав інформацію про незабезпеченість кадрами  районної лікарні. Також надав інформацію про кількість онкохворих в районі та  про кількість хворих на туберкульоз, та наголосив  що є проблема у виявленні та лікуванні хворих на туберкульоз. Було обговорено можливості проведення  флюорографічного обстеження

Про підсумки роботи Поліського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у І півріччі 2017 року, доповідав М.Куделя, директор Поліського територіального центру, який інформував присутніх про перелік послуг, які надаються центром,  та окреслив основні завдання центру. Микола Куделя  повідомив що керівниками  територіального центру спільно з представниками селищної та сільських рад постійно здійснюються об’їзди – відвідування підопічних тер центру з метою обстеження умов проживання, виявлення  їх соціальних потреб та перевірка якості обслуговування соціальними робітниками.

На апаратній нараді обговорили актуальні питання життєзабезпечення району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, економіки, освіти та інші. Також було  заплановано ряд нарад з керівниками  сільськогосподарських підприємств, керівниками установ та організацій, керівниками структурних підрозділів РДА.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів і організацій району та визначено терміни виконання.

структурних підрозділів і організацій району та визначено терміни виконання.

IMG_20170807_083038 IMG_20170807_083027

 

Похожее ...