8 вересня, керівники району , а саме заступник голови районної державної адміністрації Ільницький О.І., голова районної ради Слепченко А.М. голова Красятицької селищної ради Недашківська Т.І.  привітали працівників нафтогазової галузі з професійним святом.

Це свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – запорука успішної перебудови економіки України, її енергетичної незалежності та національної безпеки.

З нагоди професійного свята та за високий професіоналізм очильники району  нагородили  подарунками та грамотами двох  працівників Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз»  — Семененко Н.І. та Богдана О.С.

Варто відзначити, що професії нафтовика та газовика високо цінуються у суспільстві  і вимагають неабиякого професіоналізму, самовідданості та витримки. Отож, шановні святкарі бажаємо  вам натхнення, творчого оптимізму, професійних успіхів та нових трудових звершень! Нехай свято подарує вам радість та гордість за обраний вами життєвий шлях!

паарва

Похожее ...