Апаратна нарада

 11.09.2017 року голова  районної державної адміністрації Олександр Янковий провів апаратну нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Р.Толстікова, О.Ільницького, керівника апарату райдержадміністрації Т.Кордун,  голови районної ради А.Слепченка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про організацію охорони праці в навчальних закладах району, доповідала Красногорцева Н.В. – виконуюча обов’язки  начальника відділу освіти, яка надала інформацію про  організацію охорони праці в усіх навчальних закладах району та повідомила що були придбані вогнегасники для навчальних закладів.

Про виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, доповідав Бугаєнко М.В., головний спеціаліст відділу в Іванківському районі головного управління Держгеокадастру у Київській області який надав інформацію про  кількість звернень  від учасників АТО щодо виділення земельних ділянок та про кількість наданих дозволів на розробку технічної документації на земельні ділянки.

На апаратній нараді обговорили актуальні питання життєзабезпечення району, які стосувалися соціальної сфери, економіки, освіти , водозабезпечення району та інші.

Голова адміністрації О.Янковий акцентував увагу на виконанні доручень голови  РДА виданих на апаратних нарадах та на термінах їх виконання.

Під час  апаратної наради також обговорили  питання порядку денного наради, яка відбудеться 12 вересня в КОДА.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів і організацій району та визначено терміни виконання.

IMG_20170911_083218(1)IMG_20170911_083226(1)

Читайте также: