Засідання комісії ТЕБ та НС

10.11.2017 року  в приміщенні райдержадміністрації відбулося розширене засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань ТЕБ та НС. На засіданні були присутні члени комісії, керівники установ району.

На засіданні комісії розглядались питання:

  1. Про затвердження “Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям в Поліському районі в осінньо-зимовий період 2017-2018 років”, доповідав Толстіков Р.В., — заступник голови адміністрації, співдоповідав Морін В.А. головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
  2. Про утворення районного оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери району в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, доповідав Толстіков Р.В., — заступник голови адміністрації, співдоповідав Морін В.А. головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
  3. Про запобігання виникнення небезпечних подій та надзвичайних ситуацій пов’язаних з відключенням ліній електропередач в наслідок погодних умов Поліському районі, доповідав Бондаренко Ігор Віталійович. Спів доповідали — директор ДП «Поліське лісове господарство» – Бородаєв І.В., директор ДП «Поліське агролісове господарство» – Прокопенко І.А.
  4. Про організаційні заходи служб автомобільних доріг в Поліському районі Київської області щодо підготовки дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року та взаємодії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, доповідав Ткач І.М.- виконроб ДРП №3 «Вишгородського ДЕУ, співдоповідав Швиденко Г.В. – заступник ПП «Автомагістраль».
  5. Про попередження епідемії грипу та впровадження профілактичних заходів в районі, доповідав Савенко О.В., головний лікар центральної районної лікарні в Поліському районі.
  6. Щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в системах газопостачання та забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення Поліського району у осінньо-зимовий період 2017-2018р.р., доповідав Солодар О.М., старший інженер з експлуатаційної діяльності Поліської дільниці Вишгородської філії ПАТ «Київоблгаз».
  7. Про посилення протипожежного захисту об’єктів різних форм власності та житлових будинків у осінньо-зимовий період 2017-2018 років та перевірку стану пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей Поліського району, доповідав Овсієнко М.М., начальник Поліського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області.
  8. Різне.IMG_20171110_090738 IMG_20171110_090748

Читайте также: