Апаратна нарада

13.11.2017  року голова  районної державної адміністрації Олександр Янковий провів апаратну нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Р.Толстікова, О.Ільницького, голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про  умови проживання та стан підготовки до зимового періоду осіб, які знаходяться  на обліку в Поліському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг),  доповідав Куделя М.А., директор Поліського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який  надав інформацію  про те. що з метою перевірки умов проживання, надання соціальних послуг та виявлення потреб підопічних у зв’язку з підготовкою до зимового періоду працівниками територіального центру було проведено об’їзд підопічних в населених пунктах району. Під час відвідування підопічних було виявлено, що не всі підопічні мають задовільні умови проживання. Територіальний центр співпрацює з головами селищної та сільських рад в інтересах громадян, яким надаються соціальні послуги.

Про стан пасажирських перевезень в районі та шляхи їх покращення доповідала Сорока С.О., начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, архітектури та територіального маркетингу яка надала інформацію про  маршрути, які діють на території Поліського району, та наголосила на покращенні надання послуг пасажирського перевезення та дотримання  затверджених  пасажирських маршрутів.

На нараді обговорили ряд важливих питань, щодо життєзабезпечення  жителів району.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів і організацій району та визначено терміни виконання.IMG_20171113_083247 IMG_20171113_083309

Читайте также: