День визволення Поліського району

В історії нашого району є дати, які ми згадуємо кожен рік, бо вони змінили не лише життя місцевих жителів, але і започаткували новий відлік часу. Однією з таких дат є 15 листопада 1943 року – коли наш Поліський район було звільнено від фашистської окупації.

У середу, 15 листопада, з нагоди чергової річниці визволення Поліського району від німецько-фашистських загарбників відбувся урочистий захід в смт.Красятичі. Участь у цьому заході взяли  заступник голови районної державної адміністрації Роман Толстіков, голова районної ради Андрій Слепченко, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Кордун, почесний голова районної ради ветеранів Федір Гресь, керівники  та працівники установ та організацій району.

До  всіх присутніх звернувся почесний голова районної ради ветеранів Федір Максимович Гресь , який  розповів про події того часу  та привітав усіх з визначною датою в історії нашого краю побажав міцного здоров’я, родинного тепла і турботи, миру і злагоди у їхніх оселях.

Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні.

Учасники мітингу вшанували світлу пам’ять полеглих визволителів хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.

IMG_20171115_100259IMG_20171115_100454IMG_20171115_101153

Читайте также: