АПАРАТНА НАРАДА

04.12.2017 року   голова  районної державної адміністрації Олександр Янковий провів апаратну нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Р.Толстікова, О.Ільницького, голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про  використання коштів субвенції на лікарські засоби по Урядовій Програмі «Доступні ліки»,   доповідав Савенко Олег Васильович, головний лікар центральної районної лікарні в Поліському районі, який надав інформацію про   використання субвенції на лікарські засоби по даній Програмі. Програмою передбачено кошти для відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. Олег Васильович наголосив що по даній Програмі  ліки  відпускаються по рецепту після огляду хворого лікарем та проведення лабораторних досліджень. Проблема виконання даної Програми полягає в тому, що в районі лише один лікар  загальної практики сімейної медицини, який фізично не в змозі  охопити диспансерних хворих, які перебувають на обліку по відповідних захворюваннях.

Про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації за січень-жовтень 2017 року, доповідала Кордун Тетяна Василівна, керівник апарату районної державної адміністрації.  Тетяна Василівна  надала інформацію про  кількість документів які надійшли до райдержадміністрації за  вказаний період. У цілому стан виконавської дисципліни та організація контролю по виконанню актів Президента України, Кабінету Міністрів України, органів центральної влади. Київської обласної державної адміністрації за  січень-жовтень 2017 року відповідає вимогам Указів Президента України. В  основному  виконання документів  та подача інформації управліннями, відділами та структурними підрозділами здійснюється у встановлені терміни. За січень- жовтень 2017 року головою Поліської райдержадміністрації видано 317 розпоряджень та 5 доручень.

На нараді обговорили ряд важливих питань, щодо життєзабезпечення  жителів району, а саме водозабезпечення, соціальний захист, медичне обслуговування та інші.  На апаратній нараді також обговорили питання щодо  формування бюджету 2018 року, розроблення проектів  районних програм, термін дії  яких закінчується у 2017 році.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на  поточний тиждень.

IMG_20171204_083148IMG_20171204_083204

 

Читайте также: