Апаратна нарада

  02.01.2018 року   голова  районної державної адміністрації Олександр Янковий провів апаратну нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Р.Толстікова, О.Ільницького, голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про  дотримання законодавства про працю на підприємствах, організаціях та установах району,   доповідала Кульчицька Марія Іванівна, начальник  управління соціального захисту населення, яка надала інформацію про   стан дотримання організаціями. Підприємствами, установами та фізичними особами Поліського району Закону України  «Про охорону праці». Станом на 01.01.2018 року управлінням соціального захисту населення  Поліської райдержадміністрації зареєстровано 27 колективних договорів, дією яких охоплено 713 працівників. За 12 місяців  2017 року випадків травматизму виробничого характеру не зареєстровано. Після обговорення даного питання було вирішено запланувати проведення зустрічі з інспектором з охорони праці щодо проведення перевірок з питань охорони праці на підприємствах та установах  району.

Про порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у 2018 році, доповідала Кузьменко Наталія Олександрівна, начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом. Наталія Олександрівна надала інформацію щодо проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у 2018 році   та визначення  завдань та ключових показників. Завдання і ключові показники визначаються з урахуванням стратегічних документів державного та/або регіонального рівня, річного плану роботи державного органу, завдань, функцій та обов’язків , визначених у положенні про державний орган, положенні про відповідний структурний підрозділ, посадовій інструкції. Уразі внесення змін до зазначених документів завдання і ключові показники можуть переглядатися щокварталу суб’єктом призначення разом із державним службовцем, який займає посаду державної служби категорії «Б» або «В».

На апаратній нараді було дано доручення підготувати інформацію по пріоритетних завданнях, які були визначені, провести аналіз фінансового стану селищної та сільських рад, підготувати звіти по виконанню  районних Програм, визначити  завдання для проведення щорічного оцінювання державних службовців.

IMG_20180102_083051 IMG_20180102_083013

Читайте также: