14 лютого — День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

У Рагівському Будинку культури також цікаво і активно пройшли  заходи присвячені Дню Святого Валентина. Святково прикрашений зал вже при вході всім задавав піднесеного настрою. Свято проводили ведучі Фоміних Софія та Невмержицька Анастасія, які розповіли про історію виникнення свята та як його святкують. А також проводилися різноманітні конкурси, в яких приймали участь всі бажаючі та обрані пари, взявши участь в яких вони могли показати, яка пара найцікавіша, конкурси для вболівальників, які активно приймали участь, щоб допомогти своїй парі отримати найбільше балів. Свято пройшло цікаво і весело.

Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання. У цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.20180213_175029 20180213_180308 20180213_180516

Читайте также: