«Броварська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно лісничого, який після звільнення із займаної посади не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим порушив вимоги антикорупційного законодавства.

 

Встановлено, що лісничий Сидоровицького агролісництва ДП «СЛП «Київоблагроліс»  після звільнення із займаної посади за власним бажанням умисно не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції» за період, неохоплений раніше поданими деклараціями.

Реагуючи на вказані порушення, Броварська місцева прокуратура повідомила зловмиснику про підозру в умисному неподанні субєктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», тобто у вчиненні  кримінального правопорушення передбаченого ст. 366-1 КК України.

За процесуального керівництва Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Санкція статті 366-1 КК України передбачає: штраф від 2 500 до 3 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років».

 

Іванківський відділ

Броварської місцевої прокуратури

Читайте также: