Голова Поліської районної ради Слепченко А. М. 06 березня 2018 року в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджується асоціацією міст України у партнерстві з Українською Асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID відвідав конференцію на тему: «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина».

Модератор проекту, Лісневська Наталя Олександрівна, акцентувала увагу присутніх на впровадженні медичної реформи в Україні. Учасники обговорили законодавчі засади медичної реформи, головні задачі первинної медичної допомоги, модель надання первинної допомоги, фінансову незахищеність пацієнта. Наталія Олександрівна відмітила, що загальні принципи медичної допомоги не можна впроваджувати в усіх районах однаково, а впровадження медичної реформи в Поліському районі, враховуючи географічне та соціальне становище, матиме свої труднощі.

На завершення модератор пообіцяла підтримувати ініціативу реформування медицини в Поліському районі та донести інформацію про нашу спецефічну ситуацію до МОЗ.
Новый точечный рисунок

Читайте также: