У Рагівській філії навчального закладу Мар’янівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» проведено Шевченківські дні

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і  величного митця, людини планетарного масштабу.

12-16 березня 2018 р. відбулися дні вшанування славетного сина українського народу Т. Г. Шевченка.

12 березня вчителі української мови та літератури разом із бібліотекарем репрезентували увазі школярів книжково-ілюстративний куточок  «Не забуде Україна Шевченкове слово» та оформлену виставку.  В.А..Шаде ознайомила учнів з новинками книг, а також провела екскурсію до куточка під назвою «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій не забудьте пом’янути незлим тихим словом.».

Під час проведення Шевченківських днів були оголошені конкурси на кращий буклет, присвячений до дня народження Т. Г. Шевченка  «Незабутній Шевченко.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу.  Про те, що його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були і залишаються думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів, розповіли учні на тематичній лінійці «Він буде вічно жити».

Цікавою та пізнавальною  для учнів стала  виховна година «Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка немає», проведена  класними керівниками. Українська символіка, кетяги калини, колоски пшениці,  вишиті рушники, книжкові виставки, портрети Шевченка, стіннівки, учнівські малюнки прикрашали навчальні кабінети.

Протягом Шевченківських днів учителями-словесниками на уроках української літератури були проведені бібліографічні хвилинки, присвячені вшануванню життя та творчості Т.Г.Шевченка.

Протягом Шевченківських днів учителями-словесниками на уроках української літератури були проведені бібліографічні хвилинки, присвячені вшануванню життя та творчості Т.Г.Шевченка.

Тиждень пройшов на високому рівні, усі класи взяли участь в проведені заходів. Учителями української мови та літератури була проведена значна робота у підготовці до Шевченківського тижня. На відкритих та позакласних заходах використовували різні форми проведення заходів; використовувалися інформаційно-комунікативні технології, інтерактивні методи, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу учнями, вихованню поваги до творчості Кобзаря, залучення дітей до глибин шевченківської мудрості, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства серед учнів.

 

Завідуюча філією:                                                                              Л.Е. Мартиненко

11223

Читайте также: