Апаратна нарада

  26.03.2018 року  виконуючий обов’язки       голови  районної державної адміністрації Олександр Ільницький провів апаратну нарада за участю  голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про  організацію  та стан надання медичної допомоги вагітним, породіллям та дітям в районі,  доповідав Савенко Олег Васильович, головний лікар центральної районної лікарні в Поліському районі, який надав інформацію про діяльність акушерсько-гінекологічної, педіатричної служби району. О.Савенко також надав інформацію про захворювання, які зареєстровані у дитячого населення  0-17 років у 2017 році, та інформацію про результати диспансерного огляду дитячого населення по Поліському районі.

Про стан дотримання в районі вимог законодавства спрямованого на попередження злочинності та правопорушень серед неповнолітніх, доповідала Циганенко Наталія Вікторівна, начальник служби у справах дітей та сім’ї. Наталія Вікторівна надала інформацію про те, що  впродовж 2017 року неповнолітніми дітьми було скоєно один злочин. Одним із напрямів у боротьбі з правопорушеннями, із злочинністю дітей є профілактична робота з дітьми та їх батьками. За результатами проведеної профілактичної роботи  з дітьми та їх батьками службою  справах дітей та сім’ї  складено три протоколи бесід та три акти обстеження житлово-побутових умов.

На апаратній нараді також обговорено ряд питань щодо життєзабезпечення району та виконання першочергових заходів.

По завершенню апаратної наради виконуючим обов’язки  голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на  поточний тиждень.

Читайте также: